Oras. Marcinkonys
2013.05.28
Parke lankėsi Prancūzijos Respublikos nepaprastoji ir įgaliotoji ambasadorė Lietuvoje Maryse Eveline Berniau

Gegužės 23 d. Varėnos rajone lankėsi Prancūzijos Respublikos nepaprastoji ir įgaliotoji ambasadorė Lietuvoje Maryse Eveline Berniau. Ambasadorė domėjosi Varėnos rajono ekonominiu ir kultūriniu gyvenimu, plėtojamu verslu, bendradarbiavimo ryšiais su Prancūzija, turizmo galimybėmis. Lydimą ją priėmusio Varėnos r. savivaldybės mero Vido Mikalausko, ambasadorė lankėsi ir Dzūkijos nacionaliniame parke. Pažintinėje kelionėje garbią viešnią taip pat lydėjo agentūros UBIFRANCE Lietuvos biuro patarėja Ramunė Žvirblytė, savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Regina Svirskiene bei Turizmo ir verslo skyriaus vedėja Ilona Kairevičiūtė. Svečiai, apsilankę Dzūkijos nacionalinio parko Merkinės lankytojų centre apžiūrėjo ekspoziciją apie Europos mastu saugomą unikalią teritoriją, taip pat Rūtos Indrašiūtės keramikos, Jono Grigaravičiaus dailės bei Dovydo Alčiausko tapybos darbų parodas. Svečius priėmęs Parko direktorius Eimutis Gudelevičius papasakojo apie gamtines vertybes, turizmo galimybes, o lankytojų centro Merkinėje vedėjas Algimantas Černiauskas svečiams atskleidė Merkinėje veikusio Franko – Baltų vasaros universiteto istoriją. Ambasadorė lankytojų centro atsiliepimų knygoje paliko įrašą:

“Ačiū už vizitą, kuris man atskleidė gamtos ir meno turtus Varėnos rajone. Taip pat ačiū, kad mums priminėte ryšius, kurie vienija Merkinę ir Prancūziją. Mes Jūsų nepamiršime. Maryse Berniau Prancūzijos ambasadorė. ”

Vėliau ambasadorė Eveline Berniau apsilankė Marcinkonyse Rūtos Sakalienės kaimo turizmo sodyboje, kur tesiant pažintį su Dzūkijos krašto gamtiniu ir kultūriniu paveldu, jai buvo atskleistos ir kulinarinio paveldo subtilybės.

DSC_7583.JPG

Prancūzijos Respublikos nepaprastoji ir įgaliotoji ambasadorė Lietuvoje Maryse Eveline Berniau (centre) su ją lydinčiais ir sutinkančiais asmenimis lankytojų centro Merkinėje dailės galerijoje.Atgal

Paieška
Renginiai
<< balandis, 2020 >>
P A T K P Š S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30